نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اطلاعیه طرح پایش سلامت دانشجویان ورودی مهر 1402

اطلاعیه طرح پایش سلامت دانشجویان ورودی مهر 1402


با سلام و احترام

پیرو نامه شماره ۲۱۹۴۰۷ مورخ ۰۱/‏۰۸/‏۱۴۰۲‬ خواهشمند است متن ذیل به کلیه دانشجویان ورودی مهر ۱۴۰۲ اطلاع رسانی گردد.


قابل توجه دانشجویان ورودی ۱۴۰۳-۱۴۰۲

سلام و عرض خیر مقدم

به اطلاع می‌رساند کلیه دانشجویان موظفند کارنامه سلامت جسم را ابتدا در سامانه سجاد ( https://portal.saorg.ir /) و سپس در سامانه آموزش ( https://ems.ut.ac.ir/fa ) الزاماً تکمیل نموده و کد رهگیری دریافت نمایند و همچنین به هنگام انجام معاینات جسمانی که در آبان ماه سال جاری در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، واقع در خیابان ۱۶ آذر برگزار می‌شود مدارک زیر را به مسئولین مربوطه ارائه نمایند:

۱. پرینت کد رهگیری پس از تکمیل کارنامه سلامت در سامانه سجاد

۲. جواب آزمایش خون (شامل اندازه‌گیری هموگلوبین، هماتوکریت، قند خون ناشتا، ویتامین D3 و TSH ) (آزمایشاتی که از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا کنون انجام شده است قابل قبول می‌باشد).

۳. رسید چاپی رزرو وقت معاینات جسمانی از سامانه cultural.ut.ac.ir

توجه:

  1. برای پذیرفته شدگان آموزش‌های الکترونیکی (مجازی) شرکت در معاینات جسمانی الزامی نیست.
  2. دانشجویان پردیس فارابی و کشاورزی و منابع طبیعی برای انجام پایش سلامت جسم به دانشکده محل تحصیل مراجعه نمایند.
  3. به دانشجویانی که در سال جاری آزمایشات فوق را انجام نداده‌اند توصیه می‌شود از هم اکنون اقدام نمایند. لازم به ذکر است آزمایشگاه مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تهران، واقع در خیابان ۱۶ آذر، روزانه به تعداد محدود (بدون نیاز به نسخه پزشک) پذیرای دانشجویان جهت انجام آزمایشات فوق است.
  4. به منظور شرکت در معاینات جسمانی، دانشجویان می‌توانند از اول آبان ماه سال جاری، با شناسه یکتا دانشجویی به سایت ( cultural.ut.ac.ir ) مراجعه و رزرو وقت نمایند.
  5. دانشجویانی که در هر یک از مراحل پایش سلامت جسم شرکت ننمایند به مدت یک سال (ترم اول و دوم ۱۴۰۳-۱۴۰۲) نمی‌توانند جهت حذف درس یا ترم از کمیسیون پزشکی استفاده نمایند.
  6. ارزیابی سلامت جسم دانشجویان ورودی جدید، فقط در تاریخ اعلام شده انجام می‌شود و افرادی که پس از تاریخ مذکور مراجعه نمایند موظف به پرداخت هزینه‌های مربوطه می‌باشند.
  7. عواقب ناشی از نقص مدارک (بدلیل عدم انجام هر یک از مراحل فوق) به هنگام ثبت نام ترم دوم، متوجه دانشجو خواهد بود.

مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه تهران

‌‌‌‌‌